| 23.10.2021 | Ieraksti

st4rface izdod singlu “Te Mēs Esam Atkal”

22. oktobra vakarā ar jaunu skaņdarbu klajā nāca pašmāju mūziķis st4rface. Viņš klausītājiem nodeva singlu ar nosaukumu “Te Mēs Esam Atkal”. Jaunais skaņdarbs ir pieejams visos vadošajos digitālajos mūzikas straumēšanas servisos.

Dziesma ir par attiecību apburto loku – sastrīdēšanos un salabšanu. Attiecības nekad nav vieglas, ar tām vienmēr ir jāstrādā – mieru atrast īsti nekad nav iespējams. Tas arī iegrūž nelielā dilemmā, kas neļauj izvēlēties – turpināt strādāt ar šīm attiecībām un mīļoto cilvēku vai tomēr padoties.

St4rface ir 20 gadus vecs pašmāju mūziķis, kurš nāk no Valmieras, taču jau vairākus gadus uzturas Rīgā. Viņš ir iepriekš izdevis tādus skaņdarbus kā “Pilsētas Gaismas”, ‘Man Nevajag Vēl Vienu Piedod’ un arī “Vēl, Vēl”, kur piedalās arī Latvijā zināmais reperis Trench Mafia Locco. Nesen mūziķis sadarbojās arī ar mākslinieku Br1xzy un ar viņu izlaida mūzikas videoklipu “Tik Augstu”, YouTube sasniedzot jau vairāk nekā 30 tūkstošus skatījumu.

Mūziķim šis gads ir bijis ļoti aktīvs un šis nav vēl viņa pēdējais skaņdarbs pirms gadumijas. Viņš jau pavisam drīz sola priecēt ar jaunu mūzikas videoklipu.