| 14.09.2021 | Ieraksti

SANTPAULA izdod debijas singlu “You are just too good to be true”

SANTPAULA ir 18 gadus veca jauniete, kura tikko uzsākusi savas gaitas mūzikas industrijā. Ar mūziku viņa nodarbojas jau no agras bērnības, un dziesmas arī sāka rakstīt salīdzinoši agrā vecumā. 8. septembrī iznāca SANTPAULAS debijas dziesma “You are just too good to be true”, kas sarakstīta kopā ar mūzikas producentu Kasparu Ansonu. Jaunā mūziķe stāsta, ka bija interesanti pirmoreiz pieredzēt, kāds ir dziesmas ceļš no paša sākuma līdz pat producēšanai, miksēšanai, masterēšanai un gala rezultātam.

Šo dziesmu SANTPAULA sarakstīja 14 gadu vecumā. Dziesmu mūziķe izvēlējās rakstīt angliski, jo tajā laikā klausījās tikai ārzemju dziedātājus un mūziķus.

Dziesma ietilpst popmūzikas žanrā, bet tai ir arī indie un alternatīvās mūzikas piesitiens. Dziesmai ir arī vizuāls video kopā ar dziesmas vārdiem, kas ir pieejams Youtube.

Mūziķe īsti nevar atcerēties, ko dziesmas tapšanas procesā domāja pateikt ar šo dziesmu, jo tas bija pirms kādiem četriem gadiem, bet dziesmas nosaukumā jau ir iekļauta visa dziesmas doma. Dziesma ir par lietām vai arī attiecībām, kuras ir pārāk labas, lai būtu patiesība. Mēs baidāmies tās kontrolēt vai arī vispār nevaram tās ietekmēt, tāpēc tās vienkārši pazūd.