| 21.12.2019 | Ieraksti

Indī poproka grupa “Riverfall” piedāvā jaunu dziesmu “Citu radītās kartes”

Pāris dienas pirms Ziemassvētkiem indī poproka grupa “Riverfall” klausītāju vērtējumam nodod oriģināldziesmu “Citu radītās kartes”.  Šis ir trešais grupas mūzikas straumēšanas vietnēs pieejamais singls. 

Dziesma ir par sava unikālā ceļa atrašanu, nokļūšanu tuvāk mērķim tuvākā vai tālākā nākotnē. “Dziesmu sarakstīju laikā, kad dēliņš bija tikko iemācījies velties, kas ir arī vienā no dziesmas rindiņām”, stāsta grupas vokālists, ģitārists un dziesmas autors Jānis Uplejs.

“Skatoties kā bērns mācās apgūt jaunas lietas jutos iedvesmots, jo viņš nepadodas. Pēc kritiena vienkārši pieceļas un mēģina atkal, līdz izdodas sasniegt savu mērķi.”

Dziesma ierakstīta VEF Kultūras pils ierakstu studijā, kur to miksējis, masterējis Jānis Ķuņķis.

Grupas pamatsastāvā ir trīs dalībnieki – Kaiva un Jānis Upleji un Ādams Kolets (Adam Collett) no Lielbritānijas. Bungas savukārt attālināti iespēlējis Tonijs Midltons (Tony Middleton) Oklahomā, ASV. “Fantastiski, ka mūsdienās var spēlēt kopā pat atrodoties katrs savā okeāna pusē. Mēs šo izdevību izmantojam jau otro reizi!” smejas Jānis. 

Grupa “Riverfall” muzicē kopš 2016. gada nogales un kā paši dalībnieki saka – katrs skaņdarbs ir radošu meklējumu rezultāts, tādēļ tas ir kā sajauktā secībā palaists mīļāko dziesmu saraksts – roks, reps, elektronika un romantisks pops.

Kaiva Anna Upleja – taustiņi, vokāls

Adam Collett – bass

Jānis Uplejs – ģitāra, vokāls