| 25.05.2021 | Ieraksti

Grupa “Treeeye” piedāvā iegremdēties atmosfēriskā skaņu sajaukumā

Grupa „Treeeye” publicē savu jaunāko singlu „Selga”.

Grupas bundzinieks un perkusionists Artūrs Pavlovskis: „Šī dziesma ir par mūsu dzīves gūtiem pirmajiem iespaidiem un pārsteigumiem, kas līdzinās selgai jūrā.”

Grupa „Treeeye” tika dibināta 2011. gada pavasara labvēlīgo apstākļu dēļ, dažādu mākslas virzienu ietekmē un vēlmē radīt. Viņi paši par sevi saka, ka ir „pieci puiši – melomāni no Rīgas, kuri nesasprindzinoties raksta mūziku, ķerot tauriņus, brīnumus un kopā būšanas priekus.” Grupa var lepoties ar sastaptajām daudzkrāsainām emocijām, sasniegto ieksējo mieru un patīkamo pēcgaršu pēc katra koncerta. Elektro-akustiskā skanējumā izsmalcināti tiek ieliktas sastāvdaļas no indietronica, post-rock, drum’n’bass, downtempo, click’n’cuts, ambient mūzikas stiliem. No postroka līdz drum’n’bass, no prog-roka līdz ambient – „Treeeye” piedāvā iegremdēties plašā garastāvokļa diapazonā, atmosfēriskā skaņu sajaukumā, kā arī elektronisko un akustisko instrumentu balansētā savienojumā.

Grupa sniedz koncertus visdažādākās vietās un temperatūrās – mežā, mīnus 15 grādos, picērijā, Positivus’ā, pat Sakņu paviljonā ar ķirbjiem.

Pašu spēkiem radītais albums ar nosaukumu “TREEEYE” tika ierakstīts, samiksēts un masterēts pašu spēkiem 2016. gadā.

Grupas sastāvs: Jevgenijs Glazers (vokāls, ģitāra), Sergejs Laletins (ģitāra), Maksims Morozovs (basģitāra), Andrejs Maļevskis (elektronika) un Artūrs Pavlovskis (bungas, perkusijas).

© Foto: publicitātes foto